ODYOMETRİ PROGRAMI 1. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-08.50
09.00-09.50
10.00-10.50 TDB 101

Türk Dili I

UZEM

 

 

 
11.00-11.50 TDB 101

Türk Dili I

UZEM

   
13.00-13.50 ENF 101

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

UZEM

SHM 003

İş Sağlığı ve Güvenliği

UZEM

 

YDB 101

İngilizce I

UZEM

14.00-14.50 ENF 101

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

UZEM

 

SHM 003

İş Sağlığı ve Güvenliği

UZEM

 

YDB 101

İngilizce I

UZEM

15.00-15.50  

ODY 107 Odyolojinin Esasları

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 202

 

ODY 113 İşitme Kayıpları

Yrd. Doç. Dr. Mesut Y. GÜZEL

Derslik 204

 

ODY 103 Ses Fiziği

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Derslik 203

 

SHM 005

Tıbbi Terminoloji

UZEM

16.00-16.50  

ODY 107 Odyolojinin Esasları

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 202

 

ODY 113 İşitme Kayıpları

Yrd. Doç. Dr. Mesut Y. GÜZEL

Derslik 204

 

ODY 103 Ses Fiziği

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Derslik 203

 

SHM 005

Tıbbi Terminoloji

UZEM

17.00-17.50  

AVU 001 Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

Öğr.Gör.Eren URTEKİN

Derslik 202

ODY 109 KBB Hastalık Bilgisi

Uzm. Emine AYDIN

Derslik 201

 
18.00-18.50  

ODY 109 KBB Hastalık Bilgisi

Uzm. Emine AYDIN

Derslik 201

 

** UZEM  (Uzaktan Eğitim Merkezi) dersleri internet aracılığı ile  ‘’ http://ogretimsistemi.avrasya.edu.tr/ ‘’ işlenmekte olup; Avrasya Üniverstesi’nin internet sitesinde yayınlanacak olan derse kayıtlanma ve başlama –bitiş tarihleri dikkate alınmalıdır.

ODYOMETRİ PROGRAMI 1. SINIF II. ÖĞRETİM

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-08.50
09.00-09.50
10.00-10.50  

 

11.00-11.50  
13.00-13.50  

 

14.00-14.50  

 

15.00-15.50 TDB 101

Türk Dili I

UZEM

 

ODY 107 Odyolojinin Esasları

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 202

 

ODY 113 İşitme Kayıpları

Yrd. Doç. Dr. Mesut Y. GÜZEL

Derslik 204

 

ODY 103 Ses Fiziği

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Derslik 203

 

SHM 005

Tıbbi Terminoloji

UZEM

16.00-16.50 TDB 101

Türk Dili I

UZEM

 

ODY 107 Odyolojinin Esasları

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 202

 

ODY 113 İşitme Kayıpları

Yrd. Doç. Dr. Mesut Y. GÜZEL

Derslik 204

 

ODY 103 Ses Fiziği

Öğr. Gör. Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Derslik 203

 

SHM 005

Tıbbi Terminoloji

UZEM

17.00-17.50 ENF 101

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

UZEM

 

AVU 001 Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon

Öğr.Gör.Eren URTEKİN

Derslik 202

ODY 109 KBB Hastalık Bilgisi

Uzm. Emine AYDIN

Derslik 201

SHM 003

İş Sağlığı ve Güvenliği

UZEM

 

YDB 101

İngilizce I

UZEM

18.00-18.50 ENF 101

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

UZEM

 

ODY 109 KBB Hastalık Bilgisi

Uzm. Emine AYDIN

Derslik 201

 

SHM 003

İş Sağlığı ve Güvenliği

UZEM

 

YDB 101

İngilizce I

UZEM

** UZEM  (Uzaktan Eğitim Merkezi) dersleri internet aracılığı ile  ‘’ http://ogretimsistemi.avrasya.edu.tr/ ‘’ işlenmekte olup; Avrasya Üniverstesi’nin internet sitesinde yayınlanacak olan derse kayıtlanma ve başlama –bitiş tarihleri dikkate alınmalıdır

 

 

 

 

 

 

 

 

ODYOMETRİ PROGRAMI 2. SINIF ÖRGÜN ÖĞRETİM

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

 

PAZARTESİ

 

SALI

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

08.00-08.50
09.00-09.50  

 

10.00-10.50 ODY 205 Çocuk Testleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 107

ODL 211 İşletme Yönetimi

Öğr.Gör.Murat ŞAHİN

Derslik 106

11.00-11.50 ODY 205 Çocuk Testleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 107

ODL 211 İşletme Yönetimi

Öğr.Gör.Murat ŞAHİN

Derslik 106

13.00-13.50  

ATA 201

Atatürk İlkeleri veInkılap Tarihi I

UZEM

ODY 207 Odyometride İleri Test Yöntemleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 107

 

ODY 203 Klinik Uygulama-I

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 106

 

 

ODY 209 Foniatri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 104

 

14.00-14.50  

ATA 201

Atatürk İlkeleri veInkılap Tarihi I

UZEM

ODY 207 Odyometride İleri Test Yöntemleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 107

 

ODY 203 Klinik Uygulama-I

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 106

 

 

ODY 209 Foniatri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 104

 

15.00-15.50 Danışmanlık Saati  
16.00-16.50 Danışmanlık Saati  

 

17.00-17.50  

 

18.00-18.50  

 

 

** UZEM  (Uzaktan Eğitim Merkezi) dersleri internet aracılığı ile  ‘’ http://ogretimsistemi.avrasya.edu.tr/ ‘’ işlenmekte olup;   Avrasya Üniverstesi’nin internet sitesinde yayınlanacak olan derse kayıtlanma ve başlama –bitiş tarihleri dikkate alınmalıdır.

 

 

 

 

 

 

ODYOMETRİ PROGRAMI 2. SINIF II. ÖĞRETİM

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08.00-08.50
09.00-09.50  

 

10.00-10.50
11.00-11.50
13.00-13.50  
14.00-14.50
15.00-15.50 Danışmanlık Saati ODY 205 Çocuk Testleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 304

ODY 207 Odyometride İleri Test Yöntemleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 301

16.00-16.50 Danışmanlık Saati ODY 205 Çocuk Testleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 304

ODY 207 Odyometride İleri Test Yöntemleri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Derslik 301

17.00-17.50  

ATA 201

Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi I

UZEM

 

ODL 211 İşletme Yönetimi

Öğr.Gör.Murat ŞAHİN

Pelitli Yerleşkesi

 

ODY 209 Foniatri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 304

 

ODY 203 Klinik Uygulama-I

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 301

 

18.00-18.50  

ATA 201

Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi I

UZEM

ODL 211 İşletme Yönetimi

Öğr.Gör.Murat ŞAHİN

Pelitli Yerleşkesi

 

ODY 209 Foniatri

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 304

 

ODY 203 Klinik Uygulama-I

Öğr. Gör. Eren URTEKİN

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

Derslik 301

 

** UZEM  (Uzaktan Eğitim Merkezi) dersleri internet aracılığı ile  ‘’ http://ogretimsistemi.avrasya.edu.tr/ ‘’ işlenmekte olup; Avrasya Üniverstesi’nin internet sitesinde yayınlanacak olan derse kayıtlanma ve başlama –bitiş tarihleri dikkate alınmalıdır.